KONST / Litografier / Serigrafi 13789347
nr 1378 9347
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Marilyn Monroe. Signerad, numrerad 28/35. Motivet: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Kondition: saknar glas
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:54:04
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
6
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan